YAŞAR PETROL Mobil 1 OFFROAD YARIŞLARI NEFES KESTİ

Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil 1™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Taksicilere özel kampanya

Kocaeli - İzmit de bulunan emektar taksi şoförlerimize özel indirim kampanyası

Haberin Detayı»
ExxonMobil, Geleceğin Ustalarını Yetiştiriyor!

9 Mayıs da Düzce Endüstri Meslek Lisesi'nde 2. sini gerçekleştirmiş olduğumuz, Temel Yağlama Eğitiminden kareler. Eğitimler 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında da devam edecek.

Haberin Detayı»
E-Bülten


 2 Gün süren şenliklerde ilk gün bayan offroadcular ve ATV tutkunları yarışırken 2. günde ise erkelerin kıyasıya offroad yarışları nefes kesti.
Çilimli Tepeköy’de Mobil 1 Yaşar Petrol Düzce Safari ve Off-Road Kulübü (DÜSOFF) tarafından bu yıl 2. yapılan offroa şenlikleri düzenlendi. Yarışların birinci gününde bayan offroadcular ve atv yarışları yapıldı. Yarışlar büyük beğeni topladı. Aynı gün akşam ise kampın yapıldığı Çilimli ilçesi Tepeköy mevkiinde 2. gün ise erkeklerin kıyasıya yarışlarına sahne oldu.
DÜSOFF Başkanı Mehmet Albayrak, Çilimli Tepeköy mevkiindeki pistin offroad yarışları için en uygun pistlerden biri olduğunu belirterek 2 gün süren offroad şenlikleri hakkında bilgiler verdi. Mehmet Albayrak; “Geçen yıl ilkini düzenlemiştik 1. Offroad şenlikleri diye ve geleneksellik kazandıracağız demiştik. Bu yıl da 2. cisini düzenledik. Türkiye’nin birçok bölgesinden çok fazla konuğumuz var. Bu yıl misafir sayımız beklentimizin üzerinde oldu. Herhangi aksaklık olmadı, sıkıntı olmadı. Geçen yıla göre bu yıl katılım az oldu ancak profesyonel ekipler daha fazla. Misafir ettiğimiz konuklar açısından ise geçen yılı ikiye katlamış durumdayız. 300 Araç katıldı. İstanbul, İzmit Körfez, Sakarya Sapanca, Bolu, Zonguldak, Alaplı, Ereğli’den katılım çok fazla. Sadece Düzce’de değil bütün Türkiye’de Offroad yarışlarına ciddi bir ilgi var” diye konuştu.
 
© Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by