Mobil Markaları

Ana Sayfa > Mobil Markaları
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten
Mobil Logo

Mobil

Performans, yenilikçilik ve uzmanlığı temsil eden Mobil markası, dünyanın en tanınmış ve saygıdeğer markaları arasındaki hak ettiği yerini almıştır.

Mobil markası, Mobil yağlama ürünleri kategorisinde hem müşterileri hem de OEM'ler / üreticiler için global varlığın, teknolojik gücün, flagship ve premium yağlama ürünlerinde kalitenin simgesidir. Ayrıntılı bilgiler: www.mobiloil.com.tr
 

  Mobil Otomobil Motor Yağları
 
Mobil1 Logo

Mobil 1

Mobil 1dünyanın önde gelen sentetik motor yağıdır. Mobil 1'de kullanılan yüksek performanslı sentetik yağlar, ürünün olağanüstü performansının sebeplerinden sadece biridir. Bu teknoloji, Mobil 1'in global otomobil üreticilerinin en yüksek standartlarının da üstünde performans göstermesini ve gerek normal gerekse en zorlu koşullarda motoru yıpranmaya karşı olağanüstü korumasını sağlar. Mobil 1 hakkında ayrıntılar için resmi Mobil 1 web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.mobil1.com.tr


Mobil Super Logo

Mobil Super

Mobil Super, aracınızı her zaman güvenle kullanabilmeniz için koşullara göre farklı düzeylerde koruma sağlayan, global premium binek araç motor yağı ailesidir. Mobil Super yağ serisi hakkında daha fazla bilgi almak için Mobil Super sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 

  Mobil Ticari Araç Yağları
 
Mobil Delvac 1 Logo

Mobil Delvac

Yaklaşık 80 yıldır ağır vasıta yağlarında bir marka olan Mobil Delvac, bu nedenle dünyanın en büyük beş ağır vasıta motoru üreticisi tarafından tercih edilmektedir. Mobil Delvac, dünyanın en çok satan ağır vasıta motor yağı markalarından biridir.

Mobil Delvac, ExxonMobil’in yağlama teknolojisinin en ön saflarında yer almaya kararlılığının simgesidir. Araştırma ve geliştirmeye sarsılmaz kararlılığımız sayesinde performansın zirvesinden hiç kopmayan Mobil Delvac ürünleri, ticari araçların da azami performans gösterebilmelerini sağlar. Ayrıntılı bilgi için: www.mobildelvac.com.tr
 

  Mobil Endüstriyel Yağlar
 
Mobil SHC Logo

Mobil SHC

ExxonMobil, müşterilerine üretkenlik artışı sağlayan sektör bazındaki uzmanlığıyla yüksek performanslı sentetik endüstriyel yağların tedarikçisi olarak benzeri görülmemiş bir şöhret sahibidir. Mobil SHC sentetik yağlar uzun yağ ömrü, uzun ekipman ömrü, daha az atık yağ ve enerji tasarrufu potansiyeli gibi avantajlarıyla müşterilerin ekipmanlarının çalışır durumda geçirdiği süreyi uzatır ve üretimi arttırır.

Mobil SHC endüstriyel yağları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bu ürünlerin sanayi üretimini nasıl arttırabileceğini öğrenmek için Mobil SHC'yi ziyaret edebilirsiniz.
 


Mobil Mobil Industrial Lubricants Logo

Mobil Industrial Lubricants

ExxonMobil, müşterilerin ekipmanlarında üretim artışı sağlayan uzmanlığına dayanarak onlarca yıldır önde gelen endüstriyel yağlar geliştirmektedir.

Mobil Endüstriyel Yağlar ve gresler, yağlamada kullanıldıkları ekipmanda büyük etkinlik sağlar. Üretici onayları ve sahada kanıtlanmış performans sayesinde müşteriler, premium performans yağlarının kabiliyetine gönül rahatlığıyla güvenebilecektir. Mobil Endüstriyel Yağları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve üretimi nasıl arttırabileceğinizi öğrenmek için www.mobilindustrial.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by