İnsan Kaynakları

Ana Sayfa > İnsan Kaynakları
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten

İşe alınmalarda, insan kaynakları temel ilkeleri esastır. Yönetim tarafından tespit edilen kadro doğrultusunda personel alımı yapılır. İşe alınacak personel, iş başvuru formunu doldurur. Aday personel başvuru formunda şirkete doğru bilgi vermek zorundadır. Başvuru üzerine personelle ilgili titiz, sağlıklı ve detaylı bir araştırma yapılır. Referans ve çalışma bilgileri araştırması olumlu ise, işe giriş işlemi yapılır. Personele şirket gezdirilir, tanıtılır ve çalışacağı bölüme götürülür. Personele yapacağı işler ve iş güvenliği konularında bilgi verilir ve eğitilir. İlk defa işe giren personel için deneme süresi en fazla 2 ay’dır. Deneme süresi sonunda olumlu sicil alan personel, şirket genel müdür kararı ile daimi kadroya alınır ve iş sözleşmesi yapılır.
 

Yaşar Petrol Ürünleri Tic Ltd. Şti. çalışanları ile birlikte devamlı gelişmeyi ilke edinmiştir. İç ve dış eğitimler, sosyal aktiviteler, kurum kültürü ile sektörde takdir edilen bir firma olmak için mutlu bir çalışma ortamı sağlamayı hedeflemekteyiz.
 

İş başvurusu için lütfen “İş Başvuru Formunu” doldurunuz

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by