Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten


Yaşar BEYAZ' ın kurduğu Yaşar Ticaret Oto Yağ Servisi, 1977 yılında ticari faaliyetine başladı. 1998 Yılında bölgesine toptan hizmet vermek amaçlı; Yaşar Petrol Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. unvanını aldı. Günümüzde 2.000'den fazla müşteri ve alt bayii oluşturan firmamız Yağlama, Filtrasyon, Akü, Balata, El aletleri, Yağlama Ekipmanları ve Oto Bakım Ürünlerinde Dünyada ve alanında en güçlü, en büyük markalar ile iş birliği yapmıştır. Kalitenin gücünü, markanın güvenilirliğini baz alıp üstün hizmet anlayışı katarak doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiştir.

 

Alanında söz sahibi olan işletmemiz, bölgesine sosyoekonomik ciddi katkı sağlamaktadır. İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu ve Sinop illerinde otomotiv ve endüstriyel konularında Yağlama, Filtrasyon çözümleri sunmaktadır.

 

Teknolojiyi yakından takip eden işletmemiz 40 kişilik deneyimli kadrosu ile her daim hizmet kalitesini arttırmaktadır. Artan teknolojinin oluşturduğu problemleri yarım asıra yaklaşan tecrübemiz ve piyasa bilgimiz yanında almış olduğumuz yağlama, filtrasyon eğitimleri ile çözüme ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Yaşar Petrol, 2012 yılından beri 2.225 m2 kapalı ve 4.500 m2 açık alandan oluşan son derece modern yeni yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by