Mobil 1™

Ana Sayfa > Mobil 1™
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten
Mobil 1™ Motor Yağları

36 yıldır, Mobil 1™ her formülüyle yenilik ve performans çıtasını biraz daha yükselterek dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası oldu. Yağlayıcı endüstrisindeki milyonlarca sürücü arasında iyi bir itibar edinen Mobil 1™ teknolojisinin gücü size en gelişmiş motor korumasını sağlar.

 

Mobil 1 New Life 0W-40
Mobil 1™ New Life 0W-40

En yeni motor teknolojisine uygun olarak tasarlanmış, en iyi çok yönlü performansımızı sunan, bütün araçlar için ideal ürün. En ileri formülümüz olan Mobil 1™ New Life 0W-40, aşınmayı en aza indirerek performansın ilk günkü seviyede tutulmasına katkıda bulunur.

Teklif Al »
 
Mobil 1 Peak Life 5W-50
Mobil 1™ Peak Life 5W-50

Çok yönlü üstün performans sunarak, eski ve yeni araçların gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış, denenmiş ve güvenilen formülümüz. Motorunuzun yaşı ilerledikçe oluşabilecek olan çamur ve depozitleri en aza indirerek, motor aşınmasını azaltmak üzere titizlikle tasarlanmıştır.

Teklif Al »
 
Mobil 1 Extended Life 10W-60
Mobil 1™ Extended Life 10W-60

Eski araçların özel gereksinimlerine göre tasarlandı. Mobil 1™ Extended Life 10W-60, aracınızın daha uzun ömürlü olabilmesi için yüksek kilometredeki motorlara daha uzun süre koruma sağlamak üzere tasarlandı.

Teklif Al »
 
Mobil 1™ ESP 0W-40
Mobil 1™ ESP 0W-40

Mobil 1™ ESP 0W-40 üstün temizleme gücü, aşınmaya karşı koruma ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış tam sentetik motor yağıdır.

Teklif Al »
 
Mobil 1 ESP Formula 5W-30
Mobil 1™ ESP Formula 5W-30

Dizel otomobiller için ideal, endüstri öncüsü ürün. Benzinli araçlar için de artırılmış performans sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Teklif Al »
 
Mobil 1 Fuel Economy 0W-30
Mobil 1™ Fuel Economy 0W-30

En yeni motor teknolojisine uygun olarak tasarlanmış, en iyi çok yönlü performansımızı sunan, bütün araçlar için ideal ürün.

Teklif Al »
 
 

mobil 1 logo

 
 
 
Motorunuz her zaman yeni gibi çalışır.

Mobil 1™ serisi piston halkalarındaki ve silindir deliklerindeki aşınmayı azaltarak motorların uzun süre yeni gibi performans göstermesini sağlar.
 

Çok düşük sıcaklıklarda performans

Mobil 1™ çok soğuk koşullar altında mükemmel performans sunarak yağların özellikle ilk birkaç kritik saniye boyunca motor içinde akmasını sağlar.
 

Kirli motorlar için istisnai temizleme gücü

Mobil 1™ yağlayıcılar yüksek sıcaklıktaki stresli sürüş koşulları altında bile (şehir içi dur-kalk sürüş) motorları temiz tutacak ve aşınmaya ve çökelti oluşumuna karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır.
 

Çok sayıda OEM tarafından isim olarak dünyanın diğer markalarından daha fazla öneriliyor.

Bugün Mobil 1™'in daha fazla sayıda OEM tarafından dünyanın diğer markalarından daha çok tercih edildiğini iddia edebiliriz.

 

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by