Mobil Gresler

Ana Sayfa > Mobil Gresler
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten
Mobil Markalı Gresler, daha fazla koruma ile üretkenliği arttırır.
 

Mobil markalı gresler, özenle seçilmiş mineral ve sentetik bazlı sıvılardan, patentli kalınlaştırıcı teknolojileri ve sinerji sağlayan katkı maddeleriyle hazırlanmaktadır.
 

Modern üretim tekniklerinin kalite ve performansta elde ettiği ilerlemeler doğrultusunda tasarlanan Mobil gres serisi, sanayi makineleri ve hareketli ekipmanın muhtelif koşullar altında iyi çalışmasını sağlar.  Çok yüksek ve düşük sıcaklıklar, su ile temas, ağır veya ani yükler ve değişken hızlar gibi zorlu koşullarda bile iyi performans verir.
 

Farklı akışkanlık dereceleriyle geniş seçenekler sunan Mobil gresler, makinelerin tam formunda çalışmasını sağlayan üç önemli avantaja sahiptir:


» Ekipman için en zorlu koşullarda bile güvenilirlik ve üretkenlik
» Uzun gres ömrü ve yağlama aralıkları sayesinde düşük maliyetli yağlama ve daha az atık
» ExxonMobil mühendislerinin uzman tavsiyeleriyle üretkenlik artış potansiyeli

 

Bakım maliyetlerini düşürmek, kârlılığı arttırmak için güvenilir çözüm sentetik Mobilith SHC™ gresler

Sentetik Mobilith SHC gresler, en zor uygulama koşullarının bile ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş, yüksek performanslı ürünlerdir.  Serinin formülünde dengeli oranlarda bulunan sentetik hidrokarbon esaslı sıvılar ve özel lityum kompleksi kalınlaştırıcı, çok çeşitli makine, araç ve parçaların yağlamasında mükemmel tutunma, yapı sağlamlığı ve suya dayanıklılık gibi ihtiyaçları karşılar.

 

Baz sıvıların düşük iç sürtünmesi ve yüksek doğal akışkanlık endeksi yatak ömürlerini uzatır, geniş bir sıcaklık aralığında uygulama imkanı sağlar ve madeni greslere göre daha uzun ömürlüdür.  Bunlar bakım maliyetlerini düşürmeye ve kârlılığı arttırmaya yardımcı olur.
 

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by