Hizmetler

Ana Sayfa > Hizmetler
Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten

SIGNUM

ExxonMobil'in Signum Yağ Analizi programı, endüstri ve ticari araç sektöründeki kullanıcılara kritik ekipmanın yağlama ve kontaminasyon durumları hakkında bilgi veren kapsamlı yağ analizleri içermektedir. Özellikle üretkenlik artışını hedefleyen bakım profesyonelleri için yararlı bir programdır.
 

Bu güçlü analiz programı, mevcut seçenekleri ve çevrimiçi raporlama özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi için Mobil Signum Yağ Analizi web sitesini inceleyebilirsiniz.
 

REACH

ExxonMobil tesisleri, REACH (Kimyasal Maddelerin Tescili, Değerlendirmesi ve Onayı) olarak bilinen yeni Avrupa Birliği yönetmeliğine uyum sağlamak için gerekli faaliyetlere başlamıştır.
 

REACH ve ExxonMobil'in uyum için başlattığı faaliyetler hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.
 

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by