Malezya GP'sinin en hızlı pit stopu Red Bull'dan geldi!

Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil 1™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Taksicilere özel kampanya

Kocaeli - İzmit de bulunan emektar taksi şoförlerimize özel indirim kampanyası

Haberin Detayı»
ExxonMobil, Geleceğin Ustalarını Yetiştiriyor!

9 Mayıs da Düzce Endüstri Meslek Lisesi'nde 2. sini gerçekleştirmiş olduğumuz, Temel Yağlama Eğitiminden kareler. Eğitimler 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında da devam edecek.

Haberin Detayı»
E-Bülten


Yarışa üçüncü sıradan başlayan Max Verstappen, Raikkonen'in yokluğunda Hamilton'ı ilk virajda geçmeyi başarmış ve yarışı kazanmıştı.

Red Bull, genç sürücünün lastiklerini 2.21 saniyede değiştirdi ve böylelikle yarışın en hızlı pit stopunu yapmayı başardı.

Ferrari uzun bir aradan sonra ilk kez en hızlı pit stoplardan birisini gerçekleştirdi. Takım Vettel'in lastiklerini 2.25 saniyede değiştirmeyi başardı.

Son yarışlarda pit stop konusunda düşük bir performans sergileyen Williams, Massa'nın lastiklerini 2.39 saniyede değiştirirken, Ocon ve Magnussen 2.41 ve 2.43 saniye ile dördüncü ve beşinci oldular.

Mercedes pilotları Hamilton ve Bottas ise 2.70 ve 2.75 saniye ile dokuzuncu ve onuncu oldular.

Bu sonuçlarla birlikte Mercedes, en hızlı pit stop şampiyonasındaki puanını 348'e yükseltirken, Williams 334, Red Bull 244, Ferrari 166 ve Force India 137 puana çıktı.

 
© Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by