Rüzgâr türbinlerini yeni boyutlara taşıyın!

Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten


Yüksek ısı, ağır yük ve su kirliliği gibi en zor koşullarda bile üstün performans göstermek için tasarlanmış olan Mobil SHC™sentetik yağları ve gresleri rüzgâr türbinlerinizin üstün performansla çalışmasını sağlayacaktır. Plansız hizmet dışı kalma süresini azaltmaya, bakım maliyetlerini düşürmeye ve hatta yağ ömrünü uzatmaya yardımcı olabilirler.

Çok sayıda üretici onayı ve başarısı ispatlanmış alan performansı tarafından desteklenmektedir.

Üretime geçilmeden önce detaylı testlerden geçirilen Mobil markalı yağları ve gresleri üretici onayları vekapsamlı deneyimle desteklenir. Örneğin, üstün kaliteli sentetik rüzgar türbini yağı ürünümüz olan Mobil SHC™ Gear XMP önde gelen birçok dişli, yatak ve rüzgâr türbini üreticisi tarafından onaylanmış ve/veya kullanılmaktadır. Yaygın üretici onayları ile dünya genelinde 40.000’den fazla rüzgâr türbininin yağlanmasında kullanılmaktadır. 46.000’den fazla Mobil SHC Gear XMP kullanılmış yağ örneğinin analizi, harika bir aşınma önleme sağlandığını ve neredeyse yağın eskimesinden kaynaklanan hiçbir sorun yaşanmadığını göstermiştir.

Rüzgar türbinlerinizi yüksek verimlilikte çalışır durumda tutmak için Mobil markalı endüstriyel yağların arkasındaki teknoloji liderleri ve uygulama uzmanlığına güvenin.

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by