ExxonMobil Distribütörleriyle Dalaman'da buluştu

Yetkili Distribütör:

Yararlı Linkler
Teknik Destek »
Mobil™ Türkiye »
Mobil™ Endüstriyel Türkiye »
Hangi Yağı Kullanmalıyım? »
Yaşar Petrol Web Mail »
Bizden Haberler
Atık Yağların Yönetmeliği Hk Bilgilendirme !

01.01.2021 tarihine kadar ve sonrasında yağ değişimi yaptığı için açık yağ üretimi oluşan tüm işletmelerin dikkatine.

Haberin Detayı»
M1 Center larda "Kış Bakım Kampanyası"

"Mobil 1 center" larda kış bakımı kampanyası 15 Ekim - 30 Kasım arası gerçekleşecektir. Siz de size en yakın M1 center dan detayını öğrenebilir, aracınızı kışa girmeden ücretsiz 10 nokta kontrolü ile birlikte yağ bakımlarınızı da yapmak üzere kaliteli ellere teslim edebilirsiniz..

Haberin Detayı»
E-Bülten


Dünyanın en büyük halka açık petrol şirketi ExxonMobil'in çatısı altında yer alan ve Türkiye'de 113 yıldır faaliyetlerini sürdüren Mobil Oil Türkiye, Dalaman'da distribütörleriyle bir araya geldi. Şirketin hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirdiği yağların tanıtımının da yapıldığı toplantıda, 2017 yılında gerçekleşen üretim ve büyümenin yanısıra, 2018 hedefleri ve büyüme stratejileri de açıklandı.

Dünyanın en büyük halka açık petrol şirketi ExxonMobil çatısı altında yer alan ve Türkiye'de 113 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini sürdüren Mobil Oil Türkiye, Dalaman'da distribütörleriyle bir araya geldi. Hafif ticari araçlar için özel olarak geliştirilen ve Mart ayında piyasaya çıkan yeni ürünler; distribütörlere özel bir tanıtım düzenlendi. 2017 yılında gerçekleşen üretim ve büyümenin anlatıldığı, 2018 hedef ve stratejilerin de konuşulduğu toplantı, şirket yetkili distribütörlerinin satış ve pazarlama çalışanları ile yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.

"Güçlü büyümemiz devam edecek"

2017 yılında büyüme hedeflerini yakaladıklarını açıklayan ExxonMobil Türkiye Satış Müdürü Handan Karakaş, "Mobil, dünya genelinde pazar pozisyonu kuvvetli, önde gelen üç madeni yağ markasından biri olmasıyla ön plana çıkıyor. 2017'de İstanbul'daki üretim tesislerimizde 45 milyon litreyi bulan bir yağ üretimi gerçekleştirdik. Öte yandan yerel bilgimiz, fark oluşturan ürün ve servislerimiz ile üstün müşteri deneyimi sunarak distribütörlerimizin pazarda büyümesini güçlendiriyoruz. Önümüzdeki dönemde de karlı büyüme getirecek sektörleri belirleyerek ve büyüme fırsatlarına birlikte odaklanarak güçlü büyümemize devam edeceğiz" diye konuştu.

Hafif ticari araçlara özel çözümler

Türkiye'de ilk kez hafif ticari araçlara özel yağ kategorisini piyasaya sürdüklerini belirten Handan Karakaş, "Hafif ticari araçlar özelinde geliştirdiğimiz ve madeni yağ dünyasına yepyeni bir soluk getirecek Mobil DelvacTM Hafif Ticari Araçlar ürün yelpazesi; F 5W-30, dizel partikül filtresiyle uyumlu M 5W-30, 5W-30 ve 10W-40 olmak üzere dört farklı üründen oluşuyor. Mart ayından itibaren satışını gerçekleştirmeye başladığımız ürünlerimizle pek çok hafif ticari araç kullanıcısının ihtiyaçlarına özel çözümler getireceğimize inanıyoruz. Yeni ürünlerimizle hafif ticari yağlar konusundaki uzmanlığımız sayesinde son kullanıcılar için değer oluşturmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

 
© Copyright 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. | Yaşar Petrol Ürünleri Oto. San. Tic. Ltd. Şti. | Şartlar & Koşullar powered by